Yüksek saflıkta oksijen jeneratörü


Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, Jeneratör Sistemlerinin Tıbbi Sınıf PSA oksijen jeneratörleri, hastaneler ve sığınaklar için hayat kurtaran, tıbbi sınıf solunum O2'si sağlar.

Tyrone PSA oksijen üretim sistemleri, yüksek maliyetli kriyo oksijen ve oksijen tüpü dağıtımına güvenli, verimli, uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Oksijen jeneratörleri, acil durum barınaklarında doğrudan bir manifolda bağlanabilir ve ayrıca ventilatörler ve Anestezi üniteleri için tıbbi hava sağlar.

Birçok ülke, kabul edilebilir saflık seviyeleri olarak N2 ile gerekli O2 saflıklarını %93'e ayarlayarak FDA ve USP'nin liderliğini izlemiştir.

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, O2, tıbbi sınıf hava sağlamak ve O2 tüplerini doldurmak için yalnızca oksijen üretim sistemini kullanır.

Mobil Hastaneler için Önerilen Oksijen Sistemleri Özel Tasarım Oksijen Jeneratörleri ile kullanıma hazır oksijen üretim ürünleri olan Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, PSA Jeneratör Sistemleri, özel mühendislik oksijen üretim sistemleri tasarlar ve kurar.

PSA Oksijen Konteyner Sistemleri ,Oksijen jeneratörlerimiz, kolay taşıma ve isteğe bağlı, uygun maliyetli oksijen üretimi için bir kapta %99 saflığa kadar bir kompresör veya tüp dolum istasyonu ile entegre edilebilir.

Oksijen Dolum İstasyonu/Sistemi Bir tüp, oksijen doldurma istasyonu, %93, %95 veya %99 saflık, bir oksijen jeneratörüne kolaylıkla dahil edilebilir.

%95'e varan Oksijen Jeneratörleri 20 yılı aşkın bir süredir Tyrone PSA Jeneratör Sistemleri, Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, Tyrox PSA jeneratörlerini %95'e varan saflıkta üretmektedir.

Sağlam ve güvenilir PSA Jeneratörleri' ince ayarlıdır ve bir dizi ticari uygulama için idealdir.

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, sektöründe 20 yıla yakın bilgi birikimine sahip uzman ekibiyle, dünyanın her bölgesi için Oksijen, Azot, Ozon ve Hidrojen üretimini yerinde gerçekleştiren özgün PSA Jeneratörleri üretir.

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, yüksek kaliteli Medikal PSA Oksijen Jeneratörü gereksinimlerinin yanında, endüstriyel amaçlı Hidrojen, Oksijen, Azot ve Ozon gibi ihtiyaçlarınızı da yine yerinde üretimle karşılayacak özgün tasarımlı PSA Jeneratörleri'ne sahip olmanızı sağlar.

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, yeni nesil bakış açısıyla geleceğin dünyasına katkı sunmak amacıyla, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını ve üretim atığı gazların saflaştırılmasını ve geri kazanımını sağlayacak sistem alternatifleri sunar.

TYRONE