HOŞGELDiNiZ

HAYDİ TANIŞALIM

Yerinde Oksijen Azot Çözümleri

Tarihsel gelişimi 1950'lerde başlayan, kişisel ihtiyaçlar için kullanılmaya devam eden ancak kısa sürede çeşitlenen endüstriyel ve tıbbi kullanım alanları ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda hızlı bir gelişim süreci geçirmiştir.

Bugün gelinen noktada, farklı üretim teknikleri arasında öne çıkan Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) teknolojisi, yüksek basınç, akış ve saflık gerektiren kullanım alanlarında yazılım kontrollü, düşük maliyetli ve sürdürülebilir verimlilik özellikleriyle ilk tercihtir. .

Medikal Oksijen Tesisi

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri PSA Jeneratör Sistemleri' Medikal Sınıf PSA oksijen jeneratörleri, hastaneler ve sığınaklar için oksijen üretim tesisi için hayat kurtaran, tıbbi sınıf solunum O2 sağlar.

Tyrone PSA oksijen üretim sistemleri, yüksek maliyetli kriyo oksijen ve oksijen tüpü dağıtımına güvenli, verimli ve uygun maliyetli bir çözüm sunar. Oksijen jeneratörleri, acil durum barınaklarındaki bir manifolda doğrudan bağlanabilir ve ayrıca ventilatörler ve anestezi üniteleri için tıbbi hava sağlar. Birçok ülke, kabul edilebilir saflık seviyeleri olarak N2 ile gerekli O2 saflığını %93'e ayarlayarak FDA ve USP'nin liderliğini izlemiştir. Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, O2, tıbbi sınıf hava sağlamak ve O2 tüplerini doldurmak için yalnızca oksijen üretim sistemini kullanır.

Hastaneler için Oksijen Jeneratörleri

Özel Tasarım Oksijen Jeneratörleri ile Mobil Hastaneler için Önerilen Oksijen Sistemleri
kullanıma hazır oksijen üretim ürünleri olan Tyrone İleri Gaz Teknolojileri PSA Jeneratör Sistemleri, özel mühendislik oksijen üretim sistemleri tasarlar ve kurar.

Endüstriyel Oksijen Jeneratörü Tedarikçisi

Oksijen Konteyner Sistemleri Oksijen jeneratörlerimiz, kolay taşıma ve isteğe bağlı, uygun maliyetli oksijen üretimi için bir kapta %99 saflığa kadar bir kompresör veya tüp dolum istasyonu ile entegre edilebilir. Oksijen Dolum İstasyonu/Sistemi Bir tüp, oksijen dolum istasyonu, %93, %95 veya %99 saflıkta bir oksijen jeneratörüne kolaylıkla dahil edilebilir. Bu size maliyetin bir kısmı için kendi silindirlerinizi doldurma yeteneği verir. %95'e varan Oksijen Jeneratörleri Tyrone PSA Jeneratör Sistemleri, 20 yılı aşkın bir süredir %95'e varan saflıkta Tyrone İleri Gaz Teknolojileri Tyrox jeneratörleri üretmektedir. Sağlam ve güvenilir oksijen jeneratörlerimiz ince ayarlıdır ve çeşitli ticari uygulamalar için idealdir.

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri Sektörde 20 yıla yakın bilgi birikimine sahip uzman ekibi ile dünyanın her bölgesi için yerinde Oksijen, Azot, Ozon ve Hidrojen üreten benzersiz psa oksijen jeneratörü üretmektedir.

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, yüksek kaliteli Medikal PSA Oksijen Jeneratörleri gereksinimlerine ek olarak Hidrojen, Oksijen, Azot ve Ozon gibi endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılayacak benzersiz tasarımlı PSA Jeneratörlerine sahip olmanızı sağlar.

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, geleceğin dünyasına yeni nesil bakış açısıyla katkıda bulunmak için yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına ve üretim atık gazlarının saflaştırılmasına ve geri kazanılmasına olanak sağlayacak sistem alternatifleri sunuyor.

Bir araya geldiğimizde detaylı analizlerle ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve üretiminizi düşük maliyet ve yüksek verimle gerçekleştirmenizi sağlayacak PSA Jeneratör önerilerimizi birlikte tartışacağız. Tyrone İleri Gaz Teknolojileri çözüm ortağı olarak yanınızda olacak. tüm bilgi birikimi, teknik altyapısı ve uzman ekibiyle sizlerle.

Şimdi vakit kaybetmeyelim, heyecanlıyız ve yeni nesil ürünlerimizle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri PSA Jeneratörleri

dünyasına hoş geldiniz.

Neden Tyrox PSA Oksijen Jeneratörü ? (Basınç Salınımlı Adsorpsiyon)

 • Tak – çalıştır özelliği ile basit kurulum ve kullanım
 • Özgün yazılım kontrolü
 • Dokunmatik ekrandan detaylı izleme ve yönlendirme
 • Uzaktan izleme ve yönlendirme
 • Çok noktada basınç ve saflık kontrolü
 • Elektronik uyarı ve güvenlik sistemi
 • Uzun süreli teknik yardım ve yedek parça desteği

TYRONE

PSA OKSİJEN JENERATÖRLERİ

NE SUNUYORUZ

YÜKSEK KALİTELİ DONANIM

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, Tyrox Yüksek Saflıkta Oksijen PSA JeneratörSistemleri'nin üretiminde kalitesi belgeli, uzun yıllardır dünyanın her bölgesinde deneyimlenmiş ve onaylanmış bileşenler kullanır.

ÖZGÜN TYRONE YAZILIMI

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, tüm Tyrox PSA Jeneratör Sistemleri'nde tam otomasyona sahip, güvenlik ve uyarı sistemi eklentili, sürekli güncellenen tescilli özgün yazılımını kullanır.

UZAKTAN ERİŞİM YÖNLENDİRME

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, tüm Tyrox PSA Jeneratör Sistemleri'nde istenirse uzaktan erişim ve yönlendirme olanağı sunabilir. Kolay kullanım, tam güvenlik.

OPERATÖR EĞİTİM DESTEĞİ

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, dünyanın her bölgesinde kullanıma sunulan her Tyrox PSA Jeneratör Sistemi için, yetkili ve görevli personeli Tyrone şirket merkezi, kurulum noktası ya da on-line olarak eğitir.

DETAYLI DİJİTAL DOKÜMAN

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, tüm Tyrox PSA Jeneratör Sistemleri için kurulum, eğitim ve işletim süreci boyunca istenildiğinde görsel ve metin anlatımlı, detaylı ve anlaşılır dijital doküman desteği sağlar.

DİSTRİBÜTÖR YETKİLENDİRMESİ

Tyrone İleri Gaz Teknolojileri, dünyanın her bölgesinde Tyrox PSA Jeneratör Sistemleri'nin tanıtım, satış ve ve pazarlanmasında, misyon ve vizyonunu paylaşan güçlü distribütörlerle çalışır.

TYRONE GÜNCEL

NEDEN BİZ

4+

KITA

10+

DİSTRİBÜTÖR

200+

PSA ÜNİTESİ

10+

SERTİFİKA

ÜRÜN GRUPLARI

SEKTÖREL HABER

Detay

Detay
 • MENTiS AGT
 • ATLASCOPCO
 • INVENTA AIR
 • PARKER
 • SIEMENS
 • SST
 • UOP
 • TQA
 • TURKISH CARGO
 • GOOGLE
 • TAZEFiKiRLER ThinkCuby.com